Mother’s Day, Father’s Day Playlist

Hello!
Jeśli szukasz właśnie tej jednej, jedynej Angielskiej Piosenki na Dzień Mamy lub Dzień Ojca – jesteś w dobrym miejscu. Dzięki zasobom Bajaniowej Mother’s Day, Father’s Day Playlist, możesz urozmaicić naukę angielskiego opierając się o piosenki, bajeczki i książki czytane na głos. Bajaniowa Playlista zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przeze mnie piosenek i bajek, które pomogą ciekawie i w angażujący sposób uczcić tę rodzinne okazję. Lista sprawdzi się w nauce angielskiego dla wszystkich dzieci – najmłodszych maluszków, przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

 

Co tam znajdziesz:

❤️ piosenki – te bardzo łatwe, odpowiednie dla maluszków, i te trudniejsze – dla starszaków,
❤️ bajeczki z mamą i tatą w roli głównej,
❤️ Książeczki czytane na głos,
❤️ and more!
Na co czekasz? Kliknij w obrazek i buszuj, a jeśli znajdziesz coś fajnego, koniecznie nam o tym powiedz w komentarzu 👇 Thanx <3

Wartościowe nagrania do nauki angielskiego dla najmłodszych

Jeśli chcesz posłuchać Bajaniowych nagrań audio, dzięki którym w naturalny i przyjemny sposób pomożesz Młodym Poliglotom uczyć się języka angielskiego, sprawdź Bajaniowy Sklep. Znajdziesz tam:

  • polsko-angielskie Bajki Usypianki
  • polsko-angielskie słuchowiska o śmiesznym stworku Spookie Cookie,
  • Sleep Learning, czyli angielski do snu (wyciszające nagrania do nauki przed snem),
  • gry słuchowe, & więcej wartościowych materiałów 🙂

Więcej kategorii tematycznych

Zajrzyj do Wielkiego Banku, w którym na chwilę obecną znajduje się ponad 30 kategorii z piosenkami, bajkami i innymi materiałami przydatnymi w nauczaniu dzieci języka angielskiego 🙂 click!

Na Angielskim Bajaniu znajdziesz też usypiające słuchowiska i polsko-angielskie nagrania ułatwiające dzieciom zasypianie – click!
A jeśli masz ochotę na jeszcze więcej inspirujących materiałów, zasubskrybuj AB na YouTube! 🙂

Leave a Reply

Angielskie Bajanie