Zaczaruj angielski dla dzieci multisensoryczną baśnią!

bajki do nauki angielskiego

Klasyka Baśni Multisensorycznie – co zyskasz uczestnicząc w projekcie?

money icon

Zaoszczędzisz pieniądze

Projekt możesz zrealizować w dwóch wersjach:
- całkowicie darmowej,
- rozszerzonej, pozwalającej na wykorzystanie kompletnego pakietu materiałów w niesamowicie konkurencyjnej cenie.

Zaoszczędzisz czas

Cykliczne szkolenia to sprawdzone techniki pracy z baśniami. Scenariusze i materiały do pobrania to gotowe patenty na aktywności rozwijające dzieci wielokierunkowo, które wykorzystasz wielokrotnie, przez wiele lat, w różnych grupach.

Otrzymasz wsparcie i energię

Lekkie, pełne humoru, cykliczne szkolenia na żywo pozwalają na bezpośredni kontakt, rozwianie wątpliwości i dodadzą Ci energii do działania! W Bajaniowej grupie na FB znajdziesz mnóstwo pasji, inspiracji, zadasz pytania i wymienisz się w niej spostrzeżeniami.

Będziesz się rozwijać

Dzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi przez długie lata pracy i zawodowego doskonalenia się! Z nami odkryjesz skuteczne, nieszablonowe sposoby pracy z dziećmi, a także zyskasz certyfikat - cenny atut w nauczycielskim portfolio, ogromnie przydatny, jeśli starasz się o awans nauczycielski.

Zbudujesz uniwersalną bazę narzędzi

Otrzymasz osiem pakietów narzędzi, które będą służyć Ci przez lata pracy z różnymi grupami wiekowymi: bazę aktywności multisensorycznych, treść baśni, pomoce dydaktyczne wielokrotnego użytku, rozkłady materiału, scenariusze, karty pracy, nagrania, i wiele, wiele więcej.

Zaczarujesz dzieci

I najważniejsze...
Młodzi Poligloci zakochają się w baśniowo-sensorycznych zajęciach. "Czemu tak szybko musimy kończyć?", "A co będzie na następnych zajęciach?", "Kocham Panią!", lub "Ja chcę zawsze mieć angielski". To słowa prawdziwych przedszkolaków i uczniów SP, którzy uczestniczyli w poprzedniej edycji projektu.

Ewa Wodzicka-Dondziłło to lektorka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z różnymi grupami wiekowymi, jednak jej serce skradły dzieci! Metodyk, autorka kursu Angielskie Bajanie dla dzieci od 1-6 lat, wykorzystujące m.in. podejście multisensoryczne i założenia Storytellingu. Trenerka nauczycieli. Autorka programów nauczania języka angielskiego w przedszkolu, klasach 1-3 i 4-6 SP, podręczników do j. angielskiego w przedszkolu i kl. 1-3, artykułów o nauczaniu języka angielskiego; autorka i lektor nagrań edukacyjnych (nie tylko) dla dzieci, twórczyni i administrator portalu angielskiebajanie.pl, prowadzi grupy Maluch na językach multisesnorycznie oraz Angielskie bajki i pisenki na FB. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, uwielbia spać i tańczyć.

Edyta Pawłowska jest nauczycielką języka angielskiego, nauczycielką przedszkola, a także licencjonowaną trenerką Smykomultisensoryki oraz terapeutką ręki. Uwielbia wdrażać nieszablonowe rozwiązania w nauczaniu dzieci i dzielić się swoimi pomysłami z innymi rodzicami i nauczycielami. Jest moderatorką grupy Maluch na językach multisensorycznie, gdzie bardzo często udostępnia wartościowe patenty na multisensoryczny rozwój językowy dzieci. Prywatnie to pełna pasji i energii mama 8 letniego cudownego chłopca z zaburzeniami SI, stąd jej pasja do wszystkiego co sensoryczne.

Ewa Wodzicka-Dondziłło
Edyta Pawłowska

Sprawdź gotowe już pakiety do nauki angielskiego z bajkami multisensorycznie (poprzednia edycja) 

Jack and the beanstalk bajka angielska

Jaś i magiczna fasola

premiera wkrótce

Sprawdź kalendarium oraz plakat Projektu Angielskie Bajanie:

Klasyka baśni multisensorycznie do wydruku:

bajki do nauki angielskiego
bajki do nauki angielskiego
bajki do nauki angielskiego
bajki do nauki angielskiego