BAJANIOWE WYZWANIE LIVE #1

#multisensoryDIY #bajaniowepudło

Pierwsze krótkie webinarium / LIVE dla uczestników wyzwania #multisensoryDIY, podczas którego przygotujemy się do stworzenia Bajaniowego multisensorycznego pudła ze skrytkami.

O WYZWANIU:

Angielskie Bajanie zaprasza serdecznie wszystkich pasjonatów uczenia (się) wszystkimi zmysłami do udziału w wyzwaniu, podczas którego stworzymy wspólnie multisensoryczne pomoce dydaktyczne.

Jeśli zaglądasz na Bajaniowy blog, to wiesz dobrze, że podejście multisensoryczne skradło moje serce. Planując zajęcia zawsze biorę je pod uwagę.

Aktywizacja zmysłów podczas nauczania języka wymaga odpowiednich narzędzi pracy. Wiele z nich można odnaleźć w gotowych materiałach dla nauczyciela, w zabawkach dla dzieci, wśród łatwo dostępnych w naszych domach przedmiotów, w świecie wokół nas. Jednak są takie pomoce dydaktyczne, których nie znajdziemy w tych kategoriach, a nawet nie kupimy w sklepie… trzeba je zrobić samodzielnie!

Pierwszy LIVE poświęcimy przygotowaniu materiałów i organizacji. Chcesz wziąć udział? Obserwuj Bajaniowy profil i zapisz się na Bajaniowy Newsletter 🙂

Data

lis 28 2019
Expired!

Czas

19:00

Koszt

Darmowe | Free

Więcej informacji

Czytaj więcej

Organizator

Angielskie Bajanie
Email
info@angielskiebajanie.pl
Strona WWW
https://angielskiebajanie.pl
Czytaj więcej