Witaj w Bajaniowym świecie

Cudownie, że jesteś! Mam na imię Ewa i zapraszam Cię do zwiedzania Bajaniowej krainy, w której rządzi wyobraźnia, multisensoryczne podejście do nauki języków obcych, miłość do opowiadania bajek, teatru, śpiewu, tańca, i wszystkiego, co pomaga dzieciom rozwijać skrzydła w nauce języków obcych! Poniżej znajdziesz kilka kategorii, które mogą pomóc Ci na początkowym etapie podróży po moim Bajaniowym portalu. Rodzicu, Nauczycielu – rozejrzyj się. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Zajrzyj na ten profil (klik!)

Bajaniowe nowości

Nauka języka to nie tylko zapamiętywanie słów

Dziecko poznaje otaczający je świat w sposób całościowy i tak też pragnie go doświadczać – całą swoją istotą, również wtedy, gdy uczy się języka angielskiego. Jak najwcześniejsze  interakcje językowe, “naładowane” pozytywnymi emocjami i uczuciami, to wielki prezent, który każdy rodzic może podarować swojemu dziecku. Nawet, jeśli rodzice nie znają języka obcego, mogą skutecznie wspierać dziecko w uczeniu się go, a także uczyć się języka razem z nim. Z kolei poprzez pozytywny kontakt z językiem angielskim podczas zajęć językowych w nieco starszym wieku (w szkole językowej lub przedszkolu), dzieci nabywają kompetencje, wiedzę, rozwijają intuicję językową, a także – motywację do dalszego rozwoju.

Wspieranie rozwoju zdolności komunikacyjnych to:

wyższy poziom inteligencji,  większe zdolności poznawcze,  umiejętność wyrażania swych myśli i uczuć sprawiające, że dziecko jest lepiej słyszane w świecie,  lepsze rozumienie emocji i zawiadywanie własnymi,  łatwiejsze tworzenie więzi z innymi ludźmi.

 

Dane kontaktowe:

info@angielskiebajanie.pl

Angielskie Bajanie – Bajaniowy Sklep pod firmą Maxx / Grzegorz Dondziłło, Tatrzańska 104 lok. 60, 93-208 Łódź, NIP: 728-218-69-23.

Angielskie Bajanie