fbpx

Mother’s Day, Father’s Day Playlist

Mother's Day, Father's Day Playlist

Hello!
Jeśli szukasz właśnie tej jednej, jedynej Angielskiej Piosenki na Dzień Mamy lub Dzień Ojca - jesteś w dobrym miejscu. Dzięki zasobom Bajaniowej Mother's Day, Father's Day Playlist, możesz urozmaicić naukę angielskiego opierając się o piosenki, bajeczki i książki czytane na głos. Bajaniowa Playlista zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przeze mnie piosenek i bajek, które pomogą ciekawie i w angażujący sposób uczcić tę rodzinne okazję. Lista sprawdzi się w nauce angielskiego dla wszystkich dzieci - najmłodszych maluszków, przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

Co tam znajdziesz:

❤️ piosenki - te bardzo łatwe, odpowiednie dla maluszków, i te trudniejsze - dla starszaków,
❤️ bajeczki z mamą i tatą w roli głównej,
❤️ Książeczki czytane na głos,
❤️ and more!
Na co czekasz? Kliknij w obrazek i buszuj, a jeśli znajdziesz coś fajnego, koniecznie nam o tym powiedz w komentarzu 👇 Thanx <3

Angielskie piosenki na dzień mamy i taty

 

Więcej kategorii tematycznych

Zajrzyj do Wielkiego Banku, w którym na chwilę obecną znajduje się ponad 30 kategorii z piosenkami, bajkami i innymi materiałami przydatnymi w nauczaniu dzieci języka angielskiego 🙂 click!

Na Angielskim Bajaniu znajdziesz też usypiające słuchowiska i polsko-angielskie nagrania ułatwiające dzieciom zasypianie - click!
A jeśli masz ochotę na jeszcze więcej inspirujących materiałów, zasubskrybuj AB na YouTube! 🙂

Warsztaty dla nauczycieli: sprawdzone pomysły, zabawy, materiały i piosenki

Chcesz Bajaniowy Pakiet Startowy dla nauczycieli najmłodszych? Jedyne takie warsztaty już 02.06.2019 w Warszawie! Kliknij po więcej informacji (click on the pic!) 🙂

See you! Ewa

Bardzo wartościowe materiały! Trzeba podać je dalej 🙂
error
error

Bardzo wartościowe materiały! Chcę być na bieżąco :)